Wiosna, Kobieta, Miłość w Bierwcach

Spotkania z kulturą na obszarach wiejskich

Spotkania z Kulturą, to inicjatywa której celem jest organizacja wydarzeń kulturalnych, spotkań z artystami, promocja sztuki w małych miejscowościach na obszarach wiejskich.

Wieczór z Poezją w Bierwcach "Wiosna – Kobieta – Miłość"

W sobotę – 10 marca 2012 r. Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" wspólnie z Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic przygotowali dla mieszkańców wsi Bierwce wieczór poetycki pn. "Wiosna-Kobieta-Milość", inaugurując tym samym cykl spotkań z kulturą, które odbywać się będą na obszarach wiejskich.

Spotkanie poetyckie "Wiosna-Kobieta-Miłośc", odbyło się w ramach inicjatywy Lokalnej Grupy Działania "Razem dla Radomki" zatytułowanej Spotkania z Kulturą, której celem jest organizacja wydarzeń kulturalnych, spotkań z artystami, promocja sztuki w małych miejscowościach na obszarach wiejskich. Na pierwszym spotkaniu zaprezentowana została poezja w wykonaniu radomskiej grupy Eliksir, działającej przy Uniwersystecie Trzeciego Wieku Politechniki Radomskiej, która zaprezentowała swój koncert w składzie: Wiesława Didyk, Grazyna Cieślik, Grażyna Górnik, Anna Łęcka, Maria Majkusiak, Andrzej Mędzycki. Muzyka – Robert Grudzień.

O tym jak ważna jest realizacja wydarzeń kulturalnych na obszarach wiejskich świadczyła licznie zgromadzona publiczność, wśród której był również m.in. wójt Gminy Jedlińsk – Wojciech Walczak, oraz Waldemar Sulisz – Przewodniczący Rady Gminy. Wieczór poetycki zatytułowany "Wiosna-Kobieta-Miłość".

 

bierwce bierwce
bierwce bierwce

 

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk