Projekty i działania

 

bierwce

 

Uroczyste Otwarcie Szkoły Podstawowej w Bierwcach 25.11.2011 r.

więcej

bierwce

Na Ludowo w Bierwcach. Relacja z Jarmarku Ludowego.

Druga edycja Jarmarku Ludowego już za nami. Tym razem obyła się ona w niedzielę – 16 września w Bierwcach i pokazała dlaczego warto organizować podobne inicjatywy na terenie małych miejscowości. Wydarzenie przygotowane zostało przez Lokalną Grupę Działania "Razem dla Radomki", przy współpracy ze Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic oraz Publiczną Szkołę Podstawową w Bierwcach

więcej

 

bierwce

„Opowiedz mi Twoją historię” – wieczornica w PSP w Bierwcach

26 marca 2012 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Bierwcach odbyło się spotkanie uczniów z najstarszymi mieszkańcami wsi. Scenerią spotkania było nasze szkolne „Muzeum pod strzechą”, które zostało reaktywowane w nowym, wspaniałym budynku w formie izby w dawnej wiejskiej chacie.

więcej

bierwce

Wiosna, Kobieta, Miłość w Bierwcach

W sobotę – 10 marca 2012 r. Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" wspólnie z Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic przygotowali dla mieszkańców wsi Bierwce wieczór poetycki pn. "Wiosna-Kobieta-Milość", inaugurując tym samym cykl spotkań z kulturą, które odbywać się będą na obszarach wiejskich.

więcej

 

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk