Dzień Kobiet w Bierwcach

Dzień Kobiet w Bierwcach

Zgodnie z coroczną tradycją w sobotnie popołudnie 9 marca 2019 odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które miało miejsce w świetlicy PSP w Bierwcach. Organizatorem było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic. Były życzenia, znakomite występy artystyczne Biesiady Bierwieckiej, Zuzanny Król i sióstr Rudeckich (Zosi i Mileny).Niesamowite skecze w wykonaniu rodziców: Eweliny Woźniak, Diany Bzducha, Doroty Król, Moniki Rotuskiej i Mileny Kozłowskiej były miłą niespodzianką wieczoru.

Dużą atrakcją podczas wieczoru  było spotkanie z profesjonalistkami  z firmy Mery Key, które  dla chętnych wykonały pielęgnację dłoni, ust, oraz udzieliły instruktażu wykonania prawidłowego makijażu. Można było też zakupić srebrną biżuterię. Rozlosowano upominki dla uczestniczek. Miłym akcentem był udział panów, którzy zadbali o obsługę kelnerską, a i panie nie zapomniały o złożeniu życzeń  dla nich z okazji ich święta przypadającego na dzień 10 marca.

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk