100 urodziny pana Władysława Armentowicza – mieszkańca naszej gminy Jedlińsk.

100 urodziny pana Władysława Armentowicza – mieszkańca naszej gminy Jedlińsk.

31 stycznia 2019r. w urzędzie gminy miała miejsce niecodzienna uroczystość 100 urodziny pana Władysława Armentowicza, który urodził się 30 stycznia 1919 roku. Jubilat otrzymał moc życzeń i kwiaty od władz gminy, licznie przybyłej rodziny oraz gości. Nie zabrakło też dużego tortu i odśpiewania 200 lat.

Pan Władysław to niesamowity człowiek z bogatą historią życia – fundator czterech kapliczek. Podczas uroczystości mieliśmy możliwość obejrzenia relacji filmowej powstawania owych kapliczek i odśpiewywania  pod figurą „majówek” w, których pan Władysław uczestniczy czynnie grając na skrzypcach.

Zacnemu Jubilatowi  towarzyszyli w tym dniu z oprawą muzyczną seniorzy z klubu seniora z Jedlińska i zespół śpiewaczy  Biesiada Bierwiecka  ze Sławomirem Wasilewskim.

Panu Władysławowi życzymy kolejnych 100 lat i doskonałej kondycji zdrowotnej.


@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk