Jarmark Ludowy Bierwce

 

                           VI JARMARK LUDOWY BIERWCE 2017

Za nami VI Jarmark Ludowy w Bierwcach. I jak sami mogliście się przekonać, z roku na rok wychodzi to nam coraz lepiej. Możemy już dziś z dumą podkreślić, że nasz bierwiecki Jarmark na stałe wpisał się do kalendarza ważnych i ciekawych imprez kulturalnych nie tylko w gminie Jedlińsk ale też w całym regionie. Nie byłoby tego wszystkiego, nie byłoby nawet tego Jarmarku, gdyby nie Wasza pomoc, zaangażowanie i otwarte serca. Pragnę podziękować i wyrazić swoja wdzięczność nie tylko członkom naszego Stowarzyszenia, bo po części praca na rzecz Bierwiec i Okolicy jest wpisana w zakres naszych działań, ale także tym wszystkim którzy poczuli lokalną solidarność i odpowiedzialność za naszą „małą ojczyznę”. Dziękuję wszystkim pracownikom szkoły PSP w Bierwcach z Panią dyrektor na czele za pomoc w organizacji Jarmarku, a szczególnie paniom nauczycielkom za przygotowanie naszych najmłodszych artystów do zaprezentowania swoich umiejętności na scenie. Dziękuję Ci jeszcze raz Sławku, za Twoje zaangażowanie, choć mam poczucie, że tych podziękowań i tak wciąż jest za mało, bo wykonałeś ogromną pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności rozwijając i pielęgnując piękną tradycję śpiewaczą, a występ „Biesiady Bierwieckiej” był tego najlepszym przykładem. Bowiem wystarczył Ci zaledwie rok aby nasz zespół osiągnął tak wysoki poziom artystyczny i już dziś jest wymieniany w gronie najlepszych, a mam nadzieję, ba, jestem tego pewna, że za rok będziemy najlepsi. Dziękuję wszystkim paniom, moim wspaniałym „bierwieckim babkom”, za zręczne ręce i wyczarowanie wspaniałych dań i innych smakołyków, którymi podejmowaliśmy naszych gości. I już dziś mogę Wam zdradzić, że o Waszych przepysznych pierogach zrobiło się głośno nie tylko w naszej Gminie. Dziękuję wszystkim, za gościnność, za stworzenie miłej i ciepłej atmosfery podczas Jarmarku. Jestem bowiem przekonana, że będzie to procentowało w przyszłości. Pragnę też przeprosić za wszelkie niedociągnięcia i wpadki . Wszelkie uwagi i krytykę proszę kierować bezpośrednio w moją stronę, jako prezesa Stowarzyszenia. Myślę, że wspólnymi siłami osiągniemy więcej, a następny Jarmark będzie tylko lepszy; czego sobie, a przede wszystkim Wam z całego serca życzę.

Ewa Ofiara

Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

Bierwce 13 września 2017

 

 

 

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk