Dzień Kobiet

DSC_0696

DSC_0701

DSC_0702

DSC_0704

DSC_0710

DSC_0714

DSC_0715

DSCN8741

DSCN8743

DSCN8746

DSCN8749

DSCN8748

DSCN8753

DSCN8754

DSCN8755

DSCN8756

„Dzień Kobiet” w Bierwcach obchodzony jest od wielu lat . W sobotę 12 marca 2016 roku w świetlicy szkolnej zebrało się wiele pań, aby wspólnie świętować. Swoją obecnością  zaszczyciła nas dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Kultury Fizycznej pani Agnieszka Gryzek, dyrektor naszej szkoły pani Elżbieta Łoboda wraz z przedstawicielami grona pedagogicznego. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic przy współpracy z PSP im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach. Atrakcji tego dnia było wiele i każdy mógł znaleźć coś  dla siebie.

Miłą niespodzianką wieczoru była „Familiada” w wykonaniu członków Stowarzyszenia RWB i O. Występ pełen humoru i oryginalnych strojów został nagrodzony gromkimi brawami.

Kolejny już raz  mogliśmy wysłuchać wierszy autorstwa pani Irena Barszcz mieszkanki Bierwiec, napisanych specjalnie na nasze spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Oklaskom nie było końca.

Wzorcownia – Klimatyczność ręcznie szyta. Design spod igły pani Sylwii Petryka to oryginalne, autorskie dekoracje wielkanocne i przedmioty użytkowe, które budziły zachwyt pań przybyłych na spotkanie.

Przedstawicielki płci pięknej mogły również skorzystać z  darmowej porady kosmetycznej i zabiegów przeprowadzonych przez konsultantki firmy Mary Kay.

Mamy nadzieję, że czas wspólnie spędzony nie był czasem straconym. Wszystkim dziękujemy za przygotowanie tego uroczystego spotkania, a w szczególności panom, którzy kelnerowali. Gorąco zapraszamy do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic.

Ewa Ofiara

 

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk