Dzień Kobiet

DSCN6031

 

 

DZIEŃ KOBIET W BIERWCACH

     Już od kilku lat w Bierwcach uroczyście obchodzony jest Dzień Kobiet. Tak też było w minioną marcową sobotę . Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową. Na uroczystość  bardzo licznie przybyły  panie ze Stowarzyszenia i pobliskich miejscowości,  dyr. PSP Bierwce Elżbieta Łoboda oraz grono pedagogiczne.

Swoją obecnością zaszczycili nas również :  ks. Proboszcz J. Chamera, dyr. GCK i KF w Jedlińsku A. Gryzek , dyr. Publicznego  Przedszkola w Jedlińsku W. Walczak.

Spotkanie rozpoczęło się od występu dzieci z PSP Bierwce , za które młodzi artyści   otrzymali  gromkie brawa i słodycze.

Następnie wysłuchaliśmy wierszy i skeczy w wykonaniu Pani Ireny Barszcz mieszkanki Bierwiec i Pana Janusza Wójcika z Wierzchowin.

W czasie wieczorku odbył się pokaz biżuterii i ozdób z filcu. Chętne osoby mogły zakupić wybrane przez siebie wyroby .

Wieczór upłynął w miłej i sympatycznej atmosferze  integrując  całą lokalną społeczność  przy  wspólnie  przygotowanym i suto zastawionym stole. Bardzo dziękujemy wszystkim  zaangażowanym w przygotowanie tej  uroczystości.

Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk