BIERWCE- dwudniowy wyjazd integracyjny nagrodą dla najbardziej zaangażowanych członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic w szkolenia e- learningowe.

DSCN4527

 

 

BIERWCE- dwudniowy wyjazd integracyjny nagrodą dla najbardziej zaangażowanych członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic w szkolenia e- learningowe.

Warunkiem  udziału w szkoleniach było elektroniczne wypełnienie ankiety rekrutacyjnej zawierające indywidualne zgłoszenie a po otrzymaniu hasła na adres e-mail wybór modułu szkolenia .Uczestnicy otrzymali dostęp do materiałów edukacyjnych po zalogowaniu się na indywidualne konto. Wszyscy pozytywnie ukończyli testy i zdobyli nowe umiejętności i wiedzę.

Zwieńczeniem naszych szkoleń był wyjazd do Miechowa, Krakowa i Ojcowskiego Parku Narodowego. W Miechowie zwiedziliśmy Bazylikę  Grobu Bożego zwaną Polską  Jerozolimą .To przepiękny obiekt sakralny , skarbnica dzieł sztuki z różnych okresów historycznych. Dzięki ogromnej wiedzy i  łatwości przekazywania informacji przez przewodnika oprowadzającego naszą grupę dowiedzieliśmy się wiele faktów  o historii miasta i i poznaliśmy dzieje Zakonu Bożogrobców.

Kolejno zwiedzaliśmy  Kraków , który podczas tej pięknej pogody jaka nam  sprzyjała wydawał się jeszcze piękniejszy . To również za sprawą Tour de Pologne  i wygranej  naszego rodaka, który tego dnia był w Krakowie.

Wieczorem dotarliśmy do Szyc   miejsca naszego zakwaterowania .Tam ,też odbyliśmy  spotkanie  w siedzibie  stacjonarnego małopolskiego Multicentrum Stowarzyszenia Korony Północnego Krakowa z jego przedstawicielkami.  Nasze Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic miało okazję do zaprezentowania się opowiedzenia o gminach wchodzących w skład LGD ich lokalnych tradycjach  i pracy na rzecz lokalnej społeczności ,co spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Drugiego dnia na trasie naszego zwiedzania był Ojcowski Park Narodowy- szlak Łokietka i jaskinia. Czas mile spędzony szybko płynął .W drodze powrotnej dzieliliśmy się wrażeniami i snuliśmy plany kolejnych wyjazdów i wydarzeń .

Zapraszamy chętnych do udziału w naszych działaniach.

Ewa Ofiara

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk