„Tanecznym krokiem ku wiośnie”

DSCN3680

 

 

„Tanecznym krokiem ku wiośnie” pod takim hasłem w ostatnią sobotę karnawału w Bierwcach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem tej uroczystości było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic.

Na początku spotkania prezes Ewa Ofiara powitała przybyłych gości : Zespół Śpiewaczy z Bieniędzic i orkiestrę pana Czesława Golińskiego, Stowarzyszenie  na Rzecz Rozwoju gm. Wolanów, Stowarzyszenie 50 plus „Szansą dla siebie” gm. Magnuszew, Klub Wzajemnej Pomocy „Energia” z Białobrzegów,  Wójta Gminy Jedlińsk – pana Wojciecha Walczaka z małżonką, Ks. Janusza Chamerę – proboszcza parafii Bierwce , Dyr. Przedszkola w Jedlińsku – Wandę Walczak, nauczycieli PSP w Bierwcach, oraz  pozostałych uczestników zgromadzonych w świetlicy.

Następnie pan Wójt Wojciech Walczak złożył życzenia wszystkim paniom a orkiestra odśpiewała 100 lat.

W dalszej części spotkania Zespól Śpiewaczy z Bieniędzic oraz orkiestra pana Czesława Golińskiego swoimi występami jak zwykle poderwali wszystkich do wspólnej zabawy i śpiewu.

Niespodzianką wieczoru były zabawne skecze i dialogi o codziennym życiu kobiet i mężczyzn, które niesamowicie rozśmieszyły bardzo licznie zgromadzoną publiczność. Stroje występujących były iście karnawałowe.

Na spotkaniu nie zabrakło też ćwiczeń na dobry humor, które zaprezentowała pani dr Urszula Korczak wraz   z członkiniami Klubu „Energia” z Białobrzegów. To wprawiło nas w świetny nastrój do dalszej zabawy z DJ –em  Maciejem.

Uroczystość wzbogaciły suto zastawione i pięknie przybrane stoły, a wszystko to zasługa pań bardzo zaangażowanych w życie naszej Bierwieckiej społeczności, na które zawsze można liczyć podczas różnych uroczystości. Przybyli tego dnia panowie świetnie sprawdzili się w roli kelnerów, za co my kobiety bardzo serdecznie im dziękujemy.

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk