SyMfonia Serc V raz w Radomiu

SyMfonia Serc” jest ogólnopolską kampanią informacyjną. Tworzy ją cykl różnorodnych wydarzeń zwracających uwagę na problemy osób ze stwardnieniem rozsianym. Jest odpowiedzią na niski poziom wiedzy o SM I życiu z tą chorobą .

20 września w piątek w sali koncertowej Urzędu Miasta Radomia odbył się koncert z okazji  Jubileuszu  25-lecia działalności radomskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.
Salę wypełniła bardzo licznie zgromadzona publiczność. Po raz kolejny udział wzięło Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i okolic, mieszkańcy Gminy Jedlińsk i wiele innych gości.
Wieczór uświetnił występ znanej i cenionej piosenkarki Haliny Kunickiej , Aleksandry Kaca przy akompaniamencie Orkiestry Smyczkowej Divertimento z Radomia. Koncert  poprowadziła Zofia Czernicka.

 Celem „SyMfonii Serc” jest wzrost świadomości społecznej na temat stwardnienia rozsianego oraz wpływu ich choroby na życie 45 tysięcy chorych i ich rodzin. W chwili obecnej tylko 12 % spośród wszystkich chorych na SM objętych jest leczeniem refundacyjnym.

Wszystkim uczestnikom koncertu wspierającym działalność PTSR za zakup cegiełek zaproszeń i torebek niespodzianek w imieniu oddziału radomskiego bardzo serdecznie dziękujemy. Zebrane środki są przeznaczone na rehabilitację domową  dla osób,  którzy nie mogą ze względu na swój stan zdrowia wyjść z domu.

Chcielibyśmy, aby przekaz „SyMfonii Serc ” dotarł w różne miejsca i środowiska w Polsce.

Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi i Okolic

DSCN2497 DSCN2499 DSCN2475

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk