Dzień Babci i Dziadka w Bierwcach

dzienbabci

Są takie dwa dni w roku, dzień 21 i 22 stycznia – to Święto Babci i Dziadka.

O tym ważnym święcie dobrze pamiętamy i dlatego w nasze szkolne progi chętnie ich zapraszamy.

Podobnie, jak w latach poprzednich odbyła się w naszej szkole z okazji Dnia Babci i Dziadka uroczystość ze słodkim poczęstunkiem. Liczne występy umilały czas naszym gościom. Każda klasa, pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowała montaż słowno-muzyczny  z wierszami, piosenkami, tańcami i przedstawieniami. Dziadkowie otrzymali również skromne upominki wykonane przez wnuków.

W tym roku wśród zaproszonych gości byli również Pan Wójt Gminy Jedlińsk- Wojciech Walczak oraz Pani Radna Bierwiec- Ewa Ofiara. Nad całą uroczystością oraz przygotowaniem dekoracji czuwała Pani Dyrektor- Joanna Mazur oraz nauczycielki: Bożena Paluch i Beata Komorowska. Za słodki poczęstunek odpowiedzialni byli rodzice naszych uczniów.

 

Justyna Turzyńska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierwcach 

 

@Copyright Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie "Rozwoju Wsi Bierwce i okolic" działa na terenie gminy Jedlińsk. Głównymi celami działań podejmowanych przez Stowarzyszenie jest:
wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego wsi Bierwce i okolic,
jak również wspieranie inicjatyw oświatowych w środowisku wiejskim.

Kontakt

bierwce@gmail.com

Bierwce 22
26-660 Jedlińsk